• Napájecí Zdroje
  • Tangda T150 -2 práškové Železo jader T150-2 OD*ID*HT 39*21*11.5 mm Železo prachové jádro Feritové Toroidní Jádro Povlak Červená šedá AG
img 0

Tangda T150 -2 práškové Železo jader T150-2 OD*ID*HT 39*21*11.5 mm Železo prachové jádro Feritové Toroidní Jádro Povlak Červená šedá AG

411.01 Kč

349.37 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Pozor prosím: tento druh magnetický kroužek není magnet, železo nemůže být adsorpce.

Highlights: železné jádro Obsažené tok řádky Potažené epoxidovou pryskyřicí

Materiálové Charakteristiky:

železo práškové jádro je druh měkké magerntic materiál, který se skládá z práškové železo a izolační materiál.Po izolační léčby,železný prášek je stisknuto do požadovaného tvaru a velikosti a jde throuth topení,a povlak někdy.Rovnoměrně rozložená mezera uvnitř železo práškové jádro je hlavním rysem.

Vlastnosti:

Maximální provozní teplota toroidní jádra je 150oC.

Toroidní jádra jsou potažené epoxidovou pryskyřicí s minimální 500V AC členění.

Toroidní tvar poskytuje dobrou magnetickou spojku a nízké toulavých tok úniku,

Výška toroidální tvar (také označován jako "tloušťka") je snadné měnit, a nevyžaduje žádné nástroje změny

Aplikace:

1.Tento toroids produkty nabízejí jednoduché, kompaktní řešení pro výrobu induktory, vázané induktory a transformátory.RF obvody, ES napájecí tlumivky, motory, stmívače, ovládání filtry.

2.Máme bohaté zkušenosti získané a navázal stabilní a důvěryhodnou obchodní vztahy se zákazníky po celém světě.S bohatými zkušenostmi v jednání se všemi typy velké a malé objednávky, vyvinuli jsme rozsáhlé kontakty s mnoha místní a mezinárodní nákladní organizací.V důsledku toho jsme schopni dodávat zboží bezpečně a spolehlivě na téměř kdekoli na světě

-2/-14 Materiálů

Nízká propustnost těchto materiálů bude mít za následek nižší provozní AC fiux hustotu než jiné materiály s žádnou další rozdíl-ztráta.-14 Materiál je podobný -2 Materiálu s mírně vyšší propustnost.

-8 Materiál

Tento materiál má nízkou jádro ztráty a dobré linearity pod vysokým zkreslení podmínky,dobré vysokofrekvenční materiál.Nejvyšší náklady na materiál.

-18 Materiálů

Tento materiál má nízkou jádro ztráty podobné-8Material s vyšší propustností a nižší náklady.Dobrý DC nasycení vlastnosti.

-19 Materiálů

Drahé náhradníka do -18 Materiál se stejnou propustnost a o něco vyšší core ztráty.

-26Materials

Nejoblíbenější materiál.To je nákladově efektivní univerzální materiál, který je užitečné v široké škále přeměny energie a filtr řádku aplikací.

-28/-30 Materiálů

Dobré linearity,nízké náklady,a relativně nízké propustnosti tohoto materiálu, aby bylo populární ve velkých velikostech pro high power UPS tlumivky.

-33/-34/-35 Materiály

Levný alternativní k -8Material pro aplikace, kde je vysoká frekvence jádra ztráta není kritická.Dobré linearity s vysokou zaujatost.

-38Materials

S vysokou magnetickou permeabilitu, je nízký rozpočet náhradník -26Material.To je nejlepší volbou pro lineární frekvenční žádosti.

-40Materials

Nejlevnější materiál.Má vlastnosti velmi podobné velmi populární -26 Materiálu.Populární ve velkých velikostech.

-45Materials

Nejvyšší propustnost Materiálu.Vysoká propustnost alternativní -52 Materiálu s mírně vyšší core ztráty.

-52Materials

Materiál má nižší základní ztráty na vysoké frekvenci a stejnou propustnost jako -26 Materiálu.To je velmi populární pro vysokofrekvenční tlumivka vzory.

  • Číslo Modelu: železné jádro
  • Značka: Tangda

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.