img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Zakázková Výroba Open Frame Dotykový Displej OEM, ODM Služby

215.53 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Zakázková Výroba Open Frame Dotykový Displej OEM, ODM Služby

Poznámka: Pro vlastní výrobu Dotykové Obrazovky Pouze, prosím, kontaktujte nás pro detaily před uvedením pořadí.Cena je pro zobrazení pouze, prosím, kontaktujte nás pro konkrétní obvinění.Normálně MOQ je 100 kusů.Od 7 palců až 32 palců dotyková obrazovka přizpůsobení vítány.

Obecný Popis:

Vyvinuté 4. a 5 drát technologie s nejdrsnějším prostředí v mysli, takže není divu, že vyniká ve spolehlivosti, trvanlivosti a očekávané životnosti výrobku.

Odolný vůči podmínkám prostředí, jako jsou tekuté skvrny a šplouchá, vlhkost, a smývání, naše dotykové obrazovky, obrazovky jsou nejvíce kontaminace-odolné vůči k dispozici.Doručit drift-free provoz pro celoživotní 35 milionů prst se dotýká.

Funkce: Vysoká teplota procesu; Silné znečištění odpor; Svařování léčby na připojovací kabel; Úzký design rámu; Stabilní a ne drift, Přesná linearita; Dlouhá životnost; 35 milionů krát kliknutím na dlouhověkost; Více dotykový vstupní režimy(prst, stylus)

Aplikace: Kiosek Auto navigace (GPS), E-knihy, Hry stroje, Informace stanice, Dotykové PC, Elektronický fotorámeček

Příklad Projektu:

Shenzhen Haina Touch Technology Co., Ltd je Dotykový Displej, Monitor, Dotykové obrazovky, Dotykový POS Terminál All in one PC výrobce.S více než 10 let v tom, že naše společnost je profesionální výrobce a vývozce, který se zabývá designem, vývojem a výrobou Dotykový Displej, Monitor, Dotykové obrazovky, Dotykový POS Terminál All in one PC.Naše továrna je založena v roce 2010 s 5 milionů dolarů na investice, celkové vybavení je více než 1500 metrů čtverečních, ve kterém více než 1000 metrů čtverečních jsou výrobní linky a 500 metrů čtverečních jsou Čisté Místnosti.Zajistit, dává našim zákazníkům nejlepší kvalitu a spokojenost výrobky, je naše Společnost přijímá používá prvotřídní vybavení a surovin.S širokým rozsahem, dobrá kvalita, rozumné ceny a stylový design, naše výrobky jsou široce používány v průmyslové podal a dalších průmyslových odvětvích.Naše výrobky jsou široce uznávané a důvěryhodné uživateli a může splnit neustále se měnící ekonomické a sociální potřeby.Vítáme nové i staré zákazníky ze všech oblastí života, kontaktujte nás pro budoucí obchodní vztahy a vzájemné úspěch!

FAQ: Co můžeme udělat pro vás: 1, O továrně: Ano!Jsme továrna, Jsme Dotykový Displej, Výrobce Monitoru. 2, O MOQ: Naše MOQ je 100 set. 4, O Našich Dotykový Displej: Máme 1 rok záruka pro naše Dotykové Obrazovky. 3, O Platby: Přijmout více zaplacení (Poznámka: v Závislosti na různých regionech, platební podmínky jsou diferencované)

  • Balíček: Ano
  • Typ: Odporové
  • Velikost Displeje: 17"
  • Typ Rozhraní: USB
  • Produkty Stav: Skladem
  • Značka: HAINA TOUCH

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.