• nejlepší
  • Halloween Jizvy Cosplay Těle Barva Krytu Obočí Bahno Kůže, Vosk Tvarování Speciální Efekty Make-Up
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Halloween Jizvy Cosplay Těle Barva Krytu Obočí Bahno Kůže, Vosk Tvarování Speciální Efekty Make-Up

38.58 Kč

30.82 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Popis:

1.100% nové, vysoce kvalitní high-kvalitní make-up, vosk pro falešné rány nebo jizvy.

2.Super jednotný vzorec, okamžitě rozpouští v pokožce, ukazuje přírodní a make-up

3.Přinášejí vynikající vlastnosti a multi-effect korektor, make-up, účinek může být nazýván perfektní hydratační kůže vosk

4.Snadno kreslit to, co chcete, a make-up cítí realistické a není těžké to Nejlepší pro vytváření bláznivé večírky, například, zábavní tematické večírky, maškarády, Halloween, karneval, festivaly nebo speciální akce

návod:

1. Použijte nastavitelný nůž rovnoměrně se vešly na kůži, vosk na kůži, dokud se jizvy nebo tetování je zcela pokryt.

2. Kůže vosk může být upravena na požadovanou barvu s tekutý, krém nadace a non-práškové barvy.V případě, že barva kůže pro a barvu kůže vosk jsou mírně odlišné, můžete použít tuto metodu.Po ujetí s kůží, vosku, naneste vrstvu kůže základ, na horní části kůže, vosk, aby odpovídaly barvu pleti, aby vytvořit efekt, který chcete.

3. Zakrytí tetování či jizvy kůže s voskem vyžaduje určitou techniku a make-up dovednosti, není jednoduché aplikaci.Protože kůže vosk má určitou tloušťku, tetování, nemůže být pokryta tenkou vrstvou, a to není snadné, aby hladký a připojte tloušťky.Chce to víc praxe, aby se kůže vosku a pokožku dokonalejší.

4. Silnější funkce kůže, vosku je, že může naplnit a pokrýt některé konkávní jizvy.Věnujte, prosím, pozornost na to, ujistěte se, že vysvětlit vaše jizvy do obchodu před nákupem, a číst dítě popis pečlivě tak, že můžete dosáhnout nejlepších výsledků.

5. Make-up odstranění metoda: Nejprve použijte nůž jemně seškrábat kůži vosku, a pak umyjte s obličejové čistící prostředek.Tento výrobek nepoškodí kůži, a rodiče mohou být jisti, používat výhradně.

Tipy pro používání kůže vosk

1. Ti, kteří nemohou pracovat, mohou být také použity ve spojení s kůží vosk rozšíření oleje nebo olivový olej, tak dlouho, jak malá kapka, ponořil prsty trochu může kůže vosk hladký a snadno použitelné a dobře s pokožkou Připojení.

2. Přidat nějaké žluté lepidlo na kůži, vosk, aby se kůže vosk více poslušný.

Hrubá hmotnost: 20g, 63g

Obsah Balení:

1*Na Kůži Vosku

  • Množství: 1 Ks
  • Číslo Modelu: BJKD26
  • NET WT: 20g/60g
  • Typ: Barva Na Tělo
  • Značka: SLEČNA ROSE
  • Složka: kůže vosk
  • Původ: KN(Původu)

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.