• Home Decor
  • Velké Velké Dvojice Čínských lvů Foo Pes Sochu, Obrázek Sochy Černá žlutá 10"H Dekorace Mosaz
img 0
img 1
img 2
img 3

Velké Velké Dvojice Čínských lvů Foo Pes Sochu, Obrázek Sochy Černá žlutá 10"H Dekorace Mosaz

5 043.31 Kč

4 135.51 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Extra Velké Dvojice Bronz Foo Psi Sochy

Čínský strážce lvů, také volal Fu (Foo) Lvi, lvi Buddhy, nebo někdy kamenných lvů Pinyin: Shísh v Čínském umění, jsou společné reprezentaci lev v předmoderní Číně, která je věřil mít silný mýtický ochranné síly, které se tradičně stál v přední části Čínských Císařských paláců, chrámů, císařských hrobek, vládní úřady a domy, vládních úředníků a bohatých od Dynastie Han (206 BC-220 AD), až do konce císařství v roce 1911.

Lvi Fo jsou vytvářeny vždy ve dvojici, s mužskou hrou s míčem a samice s mládětem.Vyskytují se v mnoha typech Čínské keramiky a v Západní napodobeniny[2].

Dvojice Čínský strážce lvů, také volal Čínské kamenní lvi jsou stále běžné dekorativní a symbolické prvky u vchodů do restaurací, hotelů, supermarketů a dalších staveb, přičemž jeden seděl na každé straně od vchodu, v Číně a v dalších místech po celém světě, kde Čínští lidé emigrovali a usadili, a to zejména v místní čínské čtvrti.

V Tibetu, the guardian lev je známý jako Snow Lion a podobné Japonské shishi.V Myanmaru jsou tzv. Chinthe a dal své jméno Světové Války Chindit vojáků.

Materiál: Bronz /Mosaz

Velikost: Přibližně 10"H ( 25 cm) *5" W(12,5 cm) * 7 "L (18cm), Každý

Hmotnost: 13ibs (6kg)

Obrázky byly převzaty z skutečné položky, plz mít důvěru, aby se ucházely

vítejte na mém obchodě

O nás

V mém obchodě, existuje mnoho skvělých položky, které jsou na vás čeká, zabývající se především ve vnějším hodnotu sbírky bronz, porcelán, stříbro, cloisonne, vojenské zásoby, Buddhistické sochy, Buddhistických potřeby a doplňky, jako jsou staré rodinné ozdoby řemesla.Budu se snažit co nejlépe, aby jim nabídnout jeden po druhém, a vítejte zapojte se do soutěže a důvěru, objednávku !

O Nás

Přečtěte si více o tom, kdo jsme a za co stojíme.Přesvědčeni o nákup od renomované společnosti, s mnoha spokojených a věrných zákazníků.

Zde je čínské fengshui bronz bohatství, peníze yuanbao Koně Vytáhnout zelí štěstí, že socha je v dobrém stavu, a byl vytvořen zručnými řemeslníky v tradičním stylu s jemnou řemesla .To je velký kus cenné sbírky, a cenné osobní změnu nebo velmi dobrý dárek.na ruční práce je velmi jemné s neuvěřitelnými detaily.Nenechte si ujít šanci, aby si to .Přejeme vám hodně štěstí!

Ctí Zákazníci: Vítejte v našem obchodě a užijte si nákupy v "Úsměv".Našli jsme být zajímavá příležitost k prodeji různé druhy sběratelské předměty a Starožitnosti v zahraničí na pravidelném základě.I když jsem tu nový, ale chápeme, Poctivost a Upřímně je více důležité pro kdekoli.Naše rodina Zahájení podnikání v Pekingu a Tibetu, Protože mnoho let těšit také na sbírku ze všech stran.V mém obchodě, existuje mnoho skvělých položky, které jsou na vás čeká, zabývající se především ve vnějším hodnotu sbírky bronz, porcelán, stříbro, cloisonne, vojenské zásoby, Buddhistické sochy, Buddhistických potřeby a doplňky, jako jsou staré rodinné ozdoby řemesla.Budu se snažit co nejlépe, aby jim nabídnout jeden po druhém, a vítejte zapojte se do soutěže a důvěru, objednávku !

Mezinárodní Kupující:

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou odpovědnost kupující

Zkontrolujte prosím, zda se vaše země vlastní kancelář určit, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení /nákup

Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány poskytování nákladní dopravy (spedice) společnosti, nebo když si vyberete položku - prosím nepleťte si je s dalšími poplatky za dopravu

Politik

Všechny položky kvalifikovat pro naši 30-denní záruka spokojenosti, pokud není uvedeno jinak v seznamu produktů.Všechny položky jsou zaručena ve zbrusu nové pracovní podmínky při potvrzení nákupu.Pokud tam jsou nějaké problémy, nebo pokud si nejste 100% spokojeni s položkou, prosím, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme nabídnout výměnu nebo vrácení položky.

POZNÁMKA: Všechny položky, vrátil by měly být v původním obalu a s veškerým příslušenstvím, papíry, a obsah původně poslal s položkou.Škody způsobené tím, že kupující nebude něž se v rámci této politiky.

  • Regionální Funkce: Evropa
  • Téma: Maskot
  • Značka: HUARONGKANGYOU
  • Materiál: Měď

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.