• nejlepší
  • 3 Balení přípravků na Podporu Tyče, Kokosové Strom Totem Moss Tyče pro přípravky na Podporu Rozšíření, Rostlina prolézačky 40cm
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

3 Balení přípravků na Podporu Tyče, Kokosové Strom Totem Moss Tyče pro přípravky na Podporu Rozšíření, Rostlina prolézačky 40cm

322.86 Kč

232.55 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Nabízíme slevu pro velké množství.Vítejte na kontakt s námi!

[Unikátní Design]spodní části této kokosových totemu se ukázal pro snadné vložení do půdy, a uprostřed je dutý.Pokud máte pocit, že délka jednoho kokosových totem nemůže splnit vaše potřeby, můžete vložit druhý tip do horní části první k prodloužení délky.

[Kvalitní Materiál]Tento kokosových totem je vyroben ze 100% přírodní kokosové skořápky tak, že je velmi tvrdá a odolná proti otěru.Kromě toho, že je eco-friendly a může být použit na dlouhou dobu.

[Ideální v Použití]kokosových moss poláci jsou bezpečné pro použití na vaše rostliny, poskytující silnou podporu pro rozšíření závodu, pomáhá rostlinám udržet vodu a výživu pro gg lepší.

[Robustní Podpora]Tyto kokosové vlákno totemy jsou vyrobeny z pevné kokosové skořápky vlákna mechu, tvrdá a odolná proti otěru, a oni dělat žádnou škodu na vaše rostliny, a robustní dřevěnou hůl umožňuje-li vložit do půdy snadno, a lano omotané kolem sloupu zajišťuje moss pro dlouhou dobu použití.

[Široká Aplikace] totemu rostlin podpora je ideální nástroj pro různé vnitřní popínavé rostliny, jako je vinná réva, os, peníze rostlina, monstera, a je vhodný pro většinu os mohou být propletené, aby růst vzhůru.

velikost:50cm

Materiál:Kokosové vlákno, plast, dřevo

barva:hnědá

Obsah Balení:

3 x závod podporu hole

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  • Původ: KN(Původu)

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.