img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Fotovoltaické Solární Regulátor Pro DEPENDSJXB Anti-thunder Ochranu Vodotěsné LCD Pouliční Světlo Solární Regulátor Nabíjení

157.98 Kč

102.59 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

Popis: 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní Anti-thunder a vodotěsné Použitelné pro solární zelené světlo, sluneční světlo, billboardy, solární insekticidní světla, solární energie generace systémů, loď, solární systémy, solární energie generace systémů, atd. S tlačítky, digitální displej, automatické funkce paměti.

S kompletní 4-úroveň PWM řízení poplatek.

Vestavěná ochrana proti zkratu, otevřený obvod ochrana, ochrana proti přepólování ochrana proti přetížení ochrana.

Přijala dual MOSFET reverzní aktuální ochranu, méně tepla.Poznámka: ujistěte Se, že vaše baterie má dostatek napětí tak, že správce uznává baterie před první instalací.Solární regulátor je vhodný pouze pro olovo-kyselinové baterie OTEVŘÍT, AGM, GEL.Neplatí pro nikl-metal-hydridové baterie, lithium-ion baterie, nebo jiných baterií.Specifikace: Barva: černá Proud: 10A, 50A Napětí: DC 12V/24V Displej: LCD-Vlastní spotřeba: 10mA Over-nabíjení ochrana: 14,4 V/28,8 V Nabíjecí zotavení napětí: 12.6 V/25.2 V, Nad, vypouštění ochranu: 10.7 V/21.4 V Průběhu vypouštění využití: 12,6 V/25,2 V Pracovní teplota: -35-60 Micro dual USB výstup: 5V/2A obsah Balení: 1*solární regulátor nabíjení 1*příručka Poznámka: 1. V důsledku světla a obrazovky rozdíl, položka barva může mírně lišit od obrázků. 2. Prosím, aby nepatrná odchylka pro měření dat a ujistěte se, že vám nevadí, že před objednáním.Kvalitní obchod pro vás!

  • Aplikace: Solární Systém Řadič
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC
  • Značka: Woopower

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.