• nejlepší
 • FOXWELL NT624 Elite OBD2 Automobilový Skeneru Kód Reader Motor NA ABS SRS celého Systému Olej EPB Reset Auto Auto Diagnostické Nástroje
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

FOXWELL NT624 Elite OBD2 Automobilový Skeneru Kód Reader Motor NA ABS SRS celého Systému Olej EPB Reset Auto Auto Diagnostické Nástroje

6 127.19 Kč

4 288.97 Kč

Recenze
Hodnocení | Napsat recenzi

FOXWELL NT624 Elite OBD2 Automobilový Skeneru Kód Reader Motor NA ABS SRS celého Systému Olej EPB Reset Auto Auto Diagnostické Nástroje

NT624 Elite nabízí techinicians a nadšence, snadné a cenově dostupné řešení, určit problémy všech systému na hlavní Americké, Asijské a Evropské dělá.Kromě toho, ropa light reset a EPB servisní funkce jsou velké plus.

Foxwell NT624 Elite Podpůrné Funkce:

1. Univerzální OBDII/EOBD Motoru Skenování: obd2 diagnostická čtečka kódu poskytuje komplexní OBDII diagnostika pro globální OBDII/EOBD vozidel, čtení a vymazat kódy, vypne MILs, žádosti a záznamy live data snímače, ect.s výjimkou živých dat, čtení.Kromě toho, že podporuje 10 OBDII zkušebních režimů, zahrnuje režim 6 test.Výkonný grafů schopností vám dává "skutečný obraz" toho, co se děje ve vozidle, které umožňuje zaměřit se na jakékoliv podezřelé nebo příznakem specifické datové parametry. 2. Kompletní Diagnostika Systému & Scan: To auto obd2 scanner je schopen čtení a vymazání chybových kódů ve všech hlavních systémů , včetně Motorů, Airbag/SRS, Převodovka, ABS, SAS, Klimatizace, ACC, Audio, Světlomet ,Center Lock, ESP,Odpružení selhání, ect.To také může dočasně spustit a ovládat své vozidlo, systémy pro aktivní testování, poskytne vám přesné údaje, výsledky o odstraňování problémů a diagnostické problémy. 3. Pokročilé Funkce: Olej Service reset, EPB(Elektronická Parkovací Brzda) Reset Služby.ropy služby světlo obnovit funkce na 48 vyrábí, pokročilé EPB funkce na 42 vyrábí. 4. Rychle Identifikuje VIN Číslo: jedním kliknutím dostanete vozidla informace, obsahovat číslo VIN, rok vydání, modelu a typu motoru.pak můžete zadat kompletní diagnostiku systému přímo.to je velmi pohodlné a rychlé. 5. Data Manager: Recenze testu datum, kdy jste uložili, vám pomohou analyzovat problém.a můžete tisknout datum FoxAssist. 6. Široké Pokrytí Vozidla: Kompatibilní s téměř všemi OBDII vozy, Suv, minivanů, lehkých nákladních automobilů prodaných po celém světě.Schopnost rychle číst a vymazat všechny systém chybových kódů v 61 výrobců pro Americké, Asijské a Evropské vozidla. ( Pokrývající nejnovější 2018/2019/2020 auto dělá.) 7. Doživotní upgrade zdarma: přístup k internetu, můžete mít vždy nejnovější opravy chyb, nové vozy, nově přidané parametry a funkce na dosah ruky.Jeden rok záruka je poskytována, a vrátit se kdykoli budete chtít. 8. Multilingual: podpora 11 druhů jazyka, patří angličtina,španělština, portugalština, francouzština, švédština, holandština, Japonština, italština, ruština, němčina, Korea, uspokojit potřeby zákazníků v různých zemích.

Co je "Plný Systémů Diagnostický Skener"?

K dispozici jsou 4 hlavní součásti vozidla: Tělo, Pomocné elektrické soustavy a elektroniky, Power-vlak, podvozek a Různé auto díly 1.Tělo hlavní části: tělo, dveře, okna řídicí modul, a tak dále 2.Elektronika obsahuje: audio zařízení, systém zapalování, osvětlení, senzory, elektrické spínače ... 3.Power-vlak a podvozku obsahuje: brzdový systém, motor, výfukový systém, palivový systém, systém řízení a zavěšení kol, přepravní soustavy, atd. 4.Různé auto díly: A/C , ložiska, hadice a ostatní díly.

Diagnostický nástroj může projevit různými systémy pro čtení a vymazání Dtc toku dat a pak zapne výstražné světlo vypnuto.

Airbag (SRS) / Protiblokovací Brzdový Systém (ABS), Služby Systém Monitorování Tlaku v pneumatikách (TPMS) Snímač Úhlu natočení volantu (SAS) Filtr pevných Částic (DPF) Elektronická Parkovací Brzda (EPB) Elektronický Posilovač Řízení (EPS) Diagnostika pro Systém Pohonu patří DME, DDE, EGS, VTG, BDC, EKPS, GEK a tak dále.A Podvozek zahrnuje: EMARS, VDM, ICM, DSC...Regulované Topení a A/C.

Foxwell NT624 Elite Podpora Skener Speciální Funkce:

Olej Service Reset Olej Světlo Reset umožňuje obnovit službu po autoservis Olej reset s jedním tlačítkem nabízí rychlé a jednoduché olej service reset pro GM modely pouze Manuální reset prodices krok-za-krokem na obrazovce instrukce pro všechny Asijské vozy a většina Amerických a Evropských vozidel Auto reset je obousměrná komunikace prodedure režie NT644 PRO EPB Service Reset Směrnice o energetické náročnosti budov Služby umožňují provádět servis a údržba brzdových systémů, patří de aktivace a aktivace brzdového systému kontroly.krvácení brzdové kapaliny, otevření a zavření brzdové destičky a nastavení brzdy po disku nebo pad náhradní, na více značek vozidel, kde elektronické brzdové systémy jsou vybaveny

Rychle VIN Autodetekce: Stiskněte tlačítko "AutoVin", aby rychle zjistit VIN modul.to ukazuje, VIN, typ vozidla, rok vydání a typ motoru.

● Automatické čtení VIN ● Manuální VIN vstupu ● Manuální vozidla lat selectio

Foxwell NT624 Elite Kompletní Diagnostika Systému, Podporu Vozidla Pokrytí:

Amerika (1996-2019 model) : pro Chrysler, Ford, GM (včetně brazilského výrobce automobilů ) Asie(2003 model do roku 2019): pro Acura pro Daewoo, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Kia, Lexus, Mahindra , pro Mazda, Mitsubishi, Nissan, pro Perodua (Pro Malajské Trhu), pro Proton (Pro Malajské Trhu), pro Scion, Subaru, Suzuki, TATA , Toyota, Daihatsu, pro Hyundai_CV, pro Ssangyong, pro Proton Evropské (2001-2019 model): pro Abarth, Alfa-Romeo, Audi, pro AstonMartin, pro BMW, Bugatti, Bentley, Citroen, Dacia, pro EU, Ford, Fiat, Jaguar, Lancia, Land Rover,Maserati, Maybach, Mercedes Benz,Mini, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Škoda, Smart, Sprinter, pro Vauxhall, Volvo, VW, pro VW_CV, pro Ferrari, Lamborghini, pro Maybach, Rolls-Royce nepodporuje Lada , UAZ , VAZ .

 • Značka: FOXWELL
 • Kód Přečíst Skener NT624 Elite: OBD2 Auto Diagnostický Skener Nástroj
 • Původ: KN(Původu)
 • Jazyk: švédský
 • Verze Hardwaru: nejnovější
 • Foxwell NT624 Elite Funkce 2: EPB Reset A Olej Service Reset
 • Typ Položky: Kód Čtenáře & Scan Tools
 • Foxwell NT624 Elite Funkce 1: Kompletní Systém OBD2 Auto Diagnostický Nástroj
 • NT624 Elite Plnou Podporu Systému: Motor,ABS,SRS,SAS Systém
 • Poprodejní Servis: Profesionální technická podpora
 • Auto Diagnostika NT624 Elite má 2: Univerzální Auto OBD Diagnostické nástroje
 • Certifikace: CE
 • Podpora Více Jazyků: Němčina,Španělština,Švédština...
 • Záruka: Jeden Rok Záruka
 • Verze Softwaru: nejnovější
 • OBD2 scanner NT624 Elite Funkce 1: Číst a Vymazat Chybové kódy na Všech Systému
 • Aktualizace: Doživotní Bezplatné Aktualizace On-Line
 • Aktualizace Softwaru: Ano

Buďte první a napište svůj názor!

Můžete také rád

Top kvalita.